- Perfekt for justering av truss rod og måling av strenghøyde
- Inneholder følerblader i ulike tykkelser for presise målinger
- Egnet for elgitar, akustisk gitar, bass, ukulele og mandolin
- Enkel å bruke – også for nybegynnere
- Kompakt og slitesterkt design
Beaton T-FG01 – komplett sett følerblader for justering av instrumentet ditt
Beaton T-FG01 er et komplett sett med følerblader – også kjent som feeler gauges – som hjelper deg med å måle små avstander og mellomrom på instrumentet ditt. Spesielt ved justering av truss rod eller kontroll av strenghøyde over båndene, er presisjon avgjørende for et godt resultat.
Brukervennlig verktøy – også for nybegynnere
Du trenger ikke være tekniker for å bruke dette verktøyet. Følerbladene gjør det enkelt å sjekke om justeringene dine faktisk har effekt – og i hvilken retning. Perfekt til hjemmejustering av hals og action.
For båndede strengeinstrumenter
Enten du spiller elgitar, western-gitar, bass, ukulele eller mandolin, er Beaton T-FG01 en praktisk og presis løsning for vedlikehold og oppsett.
God kvalitet til en god pris
Beaton er kjent for pålitelig utstyr og instrumenter for nybegynnere og viderekomne – og dette settet med følerblader lever absolutt opp til den standarden. Du får et presist og robust verktøy til en pris alle kan forholde seg til.
Beaton T-FG01 – et enkelt, men presist måleverktøy som gjør det lettere å få instrumentet ditt til å spille som du vil.


