Rask levering
30 dagers returrett
Norsk bedrift
Gratis frakt over 2000 NOK

BlackSmith M112 Body Care Kit gitar rengjøring

Varenr.: BS-M112
Varen er på lager: Leveringstid 2-3 hverdager
429,00 NOK
Tilfredshetsgaranti: 30 dagers returrett
  • Rense- og poleringskit fra Blacksmith
  • For rengjøring og vedlikehold av lakkerte strenginstrumenter
  • Inkluderer poleringsmiddel, poleringsvoks, børstesett og mikrofiberkluter
  • Merk! Må ikke brukes på ubehandlede strenginstrumenter

Blacksmith M112 er et kit du kan bruke for å vedlikeholde de lakkerte overflatene på strenginstrumentet ditt, samtidig som det fjerner smuss og støv i kriker og kroker.
Settet består av et poleringsmiddel som kan brukes for å fjerne overflateskader og smuss fra de lakkerte flatene på strenginstrumentet ditt, samt en poleringsvoks som gjenoppretter den opprinnelige fargen og glansen. Det følger med to mikrofiberkluter som kan brukes til disse formålene.

Det medfølger også et praktisk børstesett som består av en stor børste og 3 små børster, som kan brukes for å fjerne støv og smuss selv fra de mest vanskelige kriker og kroker.
M112-settet er en virkelig god investering hvis du ønsker å bevare det opprinnelige flotte utseendet på strenginstrumentet ditt og ha riktige verktøy for den løpende prosessen med å holde utilgjengelige kriker og sprekker rene for støv og smuss.

...

Skriv din anmeldelse her

Anmeldelser (0)

Har du spørsmål om dette produktet?

Still ditt spørsmål her

Spørsmål (0)

Se tidligere spørsmål